2 Comments
User's avatar
Jakub's avatar

Ten twix je super clean. Skoda, ze ta irska vlajka je copycat starsej heineken reklamy. Tiez som videl az na Joe la Pompe blogu.

Roman Biath's avatar

Aj Twix uz bol, copycats na tomto blogu neriesim, lebo by toho bolo prilis vela :)