Discussion about this post

User's avatar
Jakub's avatar

Ten twix je super clean. Skoda, ze ta irska vlajka je copycat starsej heineken reklamy. Tiez som videl az na Joe la Pompe blogu.

1 more comment...

No posts

Ready for more?